Jak działamy

Prowadzimy odkup starych przedmiotów – jeśli jesteś właścicielem staroci i antyków i chcesz je sprzedać, skorzystaj z naszej oferty. Płacimy od ręki!


Kontakt telefoniczny

Ze względu na to że pracujemy głównie w terenie a noce spędzamy z rodzinami bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

Rozmowa telefoniczna jest o wiele bardziej konstruktywna, niż wymiana mailowa. Szybko możemy ustalić wiele detali i wyrazić zainteresowanie określonymi przedmiotami ustalając termin i miejsce wizyty.


Spotkanie i wycena

Po ustaleniu dnia, miejsca oraz godziny pojawiamy się punktualnie na spotkaniu w celu oględzin i wyceny rzeczy.

Ze względu na specyfikę naszej pracy zwykle jesteśmy bardzo punktualni, a w przypadku jakichkolwiek zmian informujemy o tym telefonicznie i również prosimy o to naszych klientów. W końcu czas to pieniądz!


Oferta cenowa zakupu

Od razu proponujemy zakres zakupów oraz podajemy cenę za całość przy założeniu wypłaty gotówką od ręki.

Nie stosujemy odroczonych płatności, umów komisowych, płatności po sprzedaży, itp. Uważamy że gotówka jest dla każdego najlepszym rozwiązaniem. Rzeczy zabieramy od ręki, chyba że zachodzi potrzeba odbioru hurtowego np całego strychu rzeczy - wtedy umawiamy się zwykle na następny dzień.


Płatność gotówką

Po akceptacji i dobiciu targu rozliczamy się za cały zakupiony towar gotówką!

Dobicie transakcji, uczciwe rozliczenie i spakowanie oraz zabranie rzeczy - tak kończy się zwykle nasza znajomość, chyba że postanawiacie Państwo uporządkować i opróżnić jeszcze swój garaż, strych, lub domek na działce.

Zadzwoń po wycenę!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami,
bezpłatnej wyceny staroci i uzyskania propozycji cenowej.

Kontakt