Skup starych motorów i części motocyklowych – Warszawa

Kupujemy wszystkie części i całe motocykle wyprodukowane przed 1980 rokiem oraz literaturę, pamiątki i gadżety związane z jednośladami


Specjalność naszego skupu staroci i antyków to motoryzacja. Od klientów odkupujemy całe motocykle sprzed lat oraz ich części, a także inne przedmioty związane z motoryzacją. Zapewniamy szybką wycenę i płacimy gotówką od ręki!

Pierwsze motocykle przypominały rowery z doczepnym archaicznym silnikiem. Pojawiły się w sprzedaży pod koniec XIX wieku.

W Polsce w dobie dwudziestolecia międzywojennego powstało wiele udanych konstrukcji zarówno motocykli małolitrażowych, jak i o dużych pojemnościach. Polacy wytwarzali w tamtych czasach motocykle marek: Sokół, CWS, SHL, Moj, Lech, SM, Perkun, Podkowa, Niemen, Orlę, Tornedo, Łucznik.

Po 1945 roku przetrwały tylko dwie marki z przedwojennymi korzeniami, a mianowicie SHL i przez krótki okres Sokół (model 125). Jednocześnie powstały nowe fabryki wytwarzające motocykle, w tym WFM, WSK, Junak oraz motorowery Żak, Ryś, Komar, Romet – w tym zakładzie produkowano również Motorynkę.

Popularne stały się także motocykle zagranicznych producentów jak Zundapp, BMW, NSU, DKW, Simson, MZ, Jawa, M72, Harley, Indian, BSA, Norton, AJS, IFA, Sachs.

Prowadzimy skup na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości.

Masz na sprzedaż stary motocykl lub inne starocie związane z motoryzacją?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Zadzwoń, zapytaj, skonsultuj się – wstępna wycena możliwa jest już przez telefon!
☎ 603 11 44 47

Skontaktuj się z nami


Skontaktuj się z nami zupełnie niezobowiązująco.
Nasza wycena nic nie kosztuje a transakcja dokonywana jest po akceptacji ceny!

Kontakt