Skup starych zdjęć, negatywów, aparatów fotograficznych, dokumentów, legitymacji, plakatów, rękopisów – Warszawa

Kupujemy zdjęcia, negatywy, zabytkowe aparaty fotograficzne, dokumenty, legitymacje, ulotki, reklamy papierowe, plakaty, zabytkowe pisma urzędowe, mapy, rękopisy, dyplomy


Właścicieli wartościowych zdjęć i dokumentów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – odkupujemy starocie i antyki i płacimy za nie od ręki!

Dokument jest to świadectwo wyodrębniające zjawisko czas i miejsce. Można podzielić je na dwie kategorie, a mianowicie dokumenty piśmiennicze i niepiśmiennicze.

Dokumentami piśmienniczymi są między innymi rękopisy, dyplomy, druki, legitymacje, pisma. Dokumentami niepiśmienniczymi są fotografie, mapy, plany, dzieła sztuki.

Do dokumentów zaliczane są także fotografie. Termin ten powstał w 1839 roku na określenie możliwości otrzymania trwałego obrazu i jego wielu odbitek dzięki światłoczułym związkom srebra. Pierwsze zdjęcia były czarno-białe, natomiast od 1861 roku rozpoczęła się era fotografii barwnej.

Do wykonania fotografii stosuje się aparaty fotograficzne. Aparaty fotograficzne możemy podzielić na mieszkowe, skrzynkowe, przeziernikowe, lustrzanki, aparaty studyjne i dalmierzowi.

Pierwszy zakład fotograficzny na ziemiach polskich działał od 1845 roku

Zajmujemy się skupem dokumentów różnych typów, w tym także fotografii w mieście Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach.

Skorzystaj z naszej oferty – zadzwoń dzisiaj!
Zadzwoń, zapytaj, skonsultuj się – wstępna wycena możliwa jest już przez telefon!
☎ 603 11 44 47

Skontaktuj się z nami


Skontaktuj się z nami zupełnie niezobowiązująco.
Nasza wycena nic nie kosztuje a transakcja dokonywana jest po akceptacji ceny!

Kontakt