Skup militariów, mundurów, orderów, medali – Warszawa

Kupujemy militaria – przedmioty związane z wojskiem i wojskowością: umundurowanie (łącznie z bielizną osobistą, kalesonami, onucami, owijaczami), mundury, wyposażenie żołnierza (plecaki, chlebaki, torby, pokrowce, pałatki, tornistry, niezbędniki, oficerki), zdjęcia, dokumenty, nakrycia głowy, sztandary, bagnety, odznaki, naszywki


Nasz skup staroci i antyków zajmuje się odkupem militariów z różnych okresów historycznych. Klientom zapewniamy błyskawiczne wyceny i płacimy od ręki – dojeżdżamy także na miejsce!

Nasz skup staroci i antyków zajmuje się odkupem militariów z różnych okresów historycznych. Klientom zapewniamy błyskawiczne wyceny i płacimy od ręki – dojeżdżamy także na miejsce!

Skupujemy różnego rodzaju militaria, w tym przede wszystkim wyposażenie żołnierzy, a także inne przedmioty związane z wojskowością.

Wyposażenie polskiego żołnierza w 1939 roku składało się z munduru tj. z kurtki mundurowej, spodni mundurowych, rogatywki garnizonowej, rogatywki polowej, hełmu, płaszcza, trzewików wojskowych, owijaczy, pasa z ładownicami, maski przeciwgazowej w torbie lub puszce, tornistra z kocem, łopatki w pokrowcu skórzanym, chlebaka, manierki, menażki, opatrunku osobistego, niezbędnika, woreczków na żywność i przyborów do czyszczenia butów, oraz bagnetu w pochwie i karabinku lekkiego.

Do militariów zalicza się również szereg innych przedmiotów, w tym różnego rodzaju dokumenty – decyzje, legitymacje, zdjęcia, a także naszywki, odznaki, sztandary.

Nasz skup antyków i staroci działa na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zadzwoń, zapytaj, skonsultuj się – wstępna wycena możliwa jest już przez telefon!
☎ 603 11 44 47

Skontaktuj się z nami


Skontaktuj się z nami zupełnie niezobowiązująco.
Nasza wycena nic nie kosztuje a transakcja dokonywana jest po akceptacji ceny!

Kontakt