Skup gadżetów motoryzacyjnych FSO, FSM, FSC, Jelcz, Autosan, Ursus, Star, Polmo, Polmot – Warszawa

Kupujemy wszystkie gadżety związane z polską motoryzacją tj. prospekty, instrukcje, katalogi, zdjęcia, literaturę, breloki, proporczyki, plakiety, nagrody z rajdów i zlotów, części, pamiątki związane z fabrykami, firmami i markami FSO, FSM, FSC, Jelcz, Autosan, Ursus, Star, Polmo, Polmot


Jeżeli masz rożne gadżety związane z naszą motoryzacją, nasz skup staroci i antyków zapewnia profesjonalną obsługę – szybko wyceniamy mienie i płacimy za nie od ręki. Skontaktuj się z nami już teraz!

Jednymi z pierwszych polskich producentów pojazdów w czasie II RP były zakłady Ursusa oraz CWS. W dobie Dwudziestolecia Międzywojennego w Polsce produkowano samochody własnej konstrukcji i pojazdy licencyjne.

W połowie lat trzydziestych firma Lilpop podpisała z General Motors Corporation umowę licencyjną na możliwość sprzedaży i produkcji samochodów marki Buick Chevrolet oraz Opel. Państwowe Zakłady Inżynierii uzyskały możliwość produkcji na włoskiej licencji Fiatów – wytwarzano wtedy najbardziej rozpowszechniony model w naszym kraju, czyli Fiata 508.

Po wojnie przemył samochodowy reprezentowały przede wszystkim firmy FSO, FSM, Zakłady Mechaniczne Ursus, FSC, Zakład Samochodów Dostawczych w Nysie, Jelczańskie Zakłady Samochodowe, Fabryka Samochodów Rolniczych, Fabryka Samochodów Ciężarowych Star. Powstało wiele udanych pojazdów: autobusów, samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych.

Wiodące modele tamtych lat to przede wszystkim FSO Warszawa, Syrena, Mikrus, Fiat 125p, Fiat 126p, Tarpan, Star, Polonez, Żuk, Nysa, Melex, autobusy i ciężarówki Jelcz, Autosan.

Nasz skup staroci i antyków działa w mieście Warszawa i w okolicznych miejscowościach.

Gdy masz na sprzedaż gadżety związane z powyższymi markami samochodowymi sprzed lat, sprzedasz je w naszym skupie od razu!
Zadzwoń, zapytaj, skonsultuj się – wstępna wycena możliwa jest już przez telefon!
☎ 603 11 44 47

Skontaktuj się z nami


Skontaktuj się z nami zupełnie niezobowiązująco.
Nasza wycena nic nie kosztuje a transakcja dokonywana jest po akceptacji ceny!

Kontakt